سلام به همه اهل وبلاگ و بقیه

خیلی وقته که دست به قلم نشدم و چیزی در بلاگ ننگاشتم. امروز صبح قصد داشتم از خاطرات خودم در این چند وقت که تب سیاست بالا گرفته بود رو بنویسم. ولی دیدم انگار تب کرونا خیلی بیشتر بالا گرفته است.

جا داره همینجا به امت همیشه در صحنه و کاسبان بدبختی مردم به صورت جداگانه خدا قوت بگویم........ خدا قوت.......خداقوت

به جان خودم کرونا غولی نیست که ازش بترسیم اگر خودمون کمر همت ببندیم و منتظر دیگران نباشیم می تونیم خیلی راحت از پیچ تاریخی ( آیکون: خنده موذیانه ) گذر کنیم.

 

من در حد توانم در مورد ویروس کرونا تحقیق کردم و دانستم اگر قرار باشه با کرونا دچار نسل کشی شویم همان اوایل پائیز با آنفولانزا نسل آریایی از بین رفته بود. با همه این اوصاف شما رو دعوت می کنم از پست حریر بانو دیدن کنید اینجا

 

بعد از خوندن پست حریر پی نوشت های منم رو بخونید:

 

پ.ن.1: توکل به خدا هیچ وقت از مسئولیت ما کم نمی کنه، شما نمی تونی چشمات رو ببندی و توکل کنی به خدا بری وسط اتوبان. قضیه کرونا هم مثل همینه شما توکلت رو از دست نده، برای سلامتی همه هم دعا بکن ولی بهداشت فردی و نکات ایمنی هم رعایت کن.

 

پ.ن.2: به خدا این ویروس کرونا اصلا ترس نداره. اون آنفولانزا که تو پائیز همه گیر شد خیلی کشنده تر از این ویروس بوده. اینکه تو جهان این همه سر وصدا هم به پا شده به خاطر اینه که این عضو جدید از خانواده سرما خوردگی و آنفولانزا رو تا الان نشناخته بودن. تازه باهاش آشنا شدن ذوق زده شدن. پس الکی زندگی خودت و دیگران رو مختل نکن.

 

پ.ن.3: ماسک برای افرادی هست که احتمال میدن ناقل ویروس هستن نه شمایی که سالمی. الکی پول تو جیب کاسبان بدبختی مردم نریزید

 

پ.ن.4: آهای تویی که تو این شرایط که مردم ترسیدن و دنبال یه راه علاج می گردن فرصت رو برای کاسبی خودت عالی دیدی و دولا پهنا با مردم حساب می کنی خیلی عوضی هستی

پ.ن.5: نترسید، نترسید، ما همه با هم هستیم