۳ مطلب در مهر ۱۳۹۵ ثبت شده است

عذر خواهی

یکی از دلایلم برای ننوشتن این بود که همیشه یه مشکلی پیش میاد که نمیتونم داستانم یا مبحثی که شروع می کنم رو به آخر برسونم.
این دفعه که داستان "اوِ من" رو شروع کردم گفتم که اینو دیگه باید به آخر برسونم. حتی برای چند قسمت آماده هم داشتم. ولی بعد از نشر قسمت اول کلا سیر داستان رو تغییر دادم. و اون چند قسمت اضافی هم به فنا رفتند.
الان هم واقعا از همه دوستانی که این چند وقت به وبلاگم سر زدند و این حقیر رو شرمنده کردند عذر میخوام. گاهی مشغله های برنامه ریزی نشده ای پیش میاد که کل برنامه ریزی رو بهم میریزه.
سعی می کنم تا پایان هفته اول آبان ماه قسمت جدید داستان رو بذارم.
۶ نظر موافقین ۵ مخالفین ۰
مصطفی فتاحی اردکانی

تهران که دریا نداره (اندراحوالات)

1.جهت شرکت در نمایشگاه های "کار دانشگاه شریف" و "تلکام" چند روزی تهران بودم. برای همین باید عذر خواهی کنم که داستان به تاخیر می افته.


2. هر وقت تو یه نمایشگاهی غرفه دارید. سعی کنید عوامل رو کرایه نکنید. آخه رفتم میگم "نقشه راه موسسه شما در مورد IOT چیه؟" میگه " ما که اینجا نقشه نداریم، نقشه نمایشگاه رو باید جلو در میگرفتید"!!!!!!!!

3.از ولیعصر تا رسالت سه نفری سوار موتور چه حالی میده. با تشکر از امید پایدار


4. محرم نزدیکه امسال شاید پست محرمی نذارم. ولی پستای محرم سال های قبلم عجب پستایی بودند( همین الان رفتم یه دور خوندمشون)

5. شروع سال تحصیلی رو هم به همه کسایی که به مدرسه و دانشگاه میرن تبریک میگم. امیدوارم که دانش آموز و دانش جو باشید. از وقت های اضافی که به خاطر پایان تابستون به دست آورید نهایت استفاده رو بکنید. (والا دانشجو ها تو تابستون کمتر از سال تحصیلی وقت دارند)

۸ نظر موافقین ۶ مخالفین ۰
مصطفی فتاحی اردکانی

او من (قسمت سوم)

اوِ من

قسمت سوم

۴ نظر موافقین ۵ مخالفین ۰
مصطفی فتاحی اردکانی